پنج شنبه , ۶ تیر ۱۳۹۸
خانه --> آخرین خبرها - فارسی --> بازدید طلاب محترم حوزه علمیه خراسان از مرکز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی

بازدید طلاب محترم حوزه علمیه خراسان از مرکز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی

هم زمان با شروع پذیرش مرکز تخصصی مذاهب اسلامی برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تعدادی از طلاب پایه ۵ مدارس علمیه ولیعصر کرمانی ها و انوار الصادق علیهما السلام در این مرکز حضور پیدا نمودند تا با رشته های تخصصی “مذاهب اسلامی” و “کلام مقارن با رویکرد سلفی پژوهی” آشنا گردند.

در این بازدید که روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ماه برگزار گردید ابتدا حجه الاسلام نوید نظری کارشناس محترم سطح ۲ و ۳ حوزه علمیه خراسان در رابطه با مراکز تخصصی و رشته های فعال توضیحاتی را بیان داشتند.

در ادامه مدیریت محترم مرکز تخصصی مذاهب اسلامی حجه الاسلام محسن افضل آبادی نسبت به ضرورت شناخت مذاهب اسلامی با وجود تحولات اخیر جهان اسلام اشاره نمودند.

همچنین حجه الاسلام حمید ناصحیان معاون محترم پژوهش این مرکز تخصصی نسبت به نکات آموزشی و پژوهشی مرکز مذاهب اسلامی مطالبی را بیان نمودند.

پایان بخش برنامه ها نیز بازدید از نمایشگاه جریان های سلفی بود که مورد استقبال طلاب محترم قرار گرفت.

لازم به ذکر است مرکز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی تحت اشراف دفتر مرجع فقید حضرت آیت الله فاضل لنکرانی از سال ۹۳ با مجوز حوزه علمیه خراسان در رشته مذاهب اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد فعالیت خود را شروع نموده است.

این مرکز تخصصی برای سال تحصیلی آینده از بین طلاب علاقمند برای مقطع دکتری نیز در رشته کلام مقارن با رویکرد سلفی پژوهی، دانش پژوه می پذیرد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و دریافت دفترچه پذیرش به نشانی اینترنتی www.mmazaheb.ir  مراجعه نمایند.

حتما ببینید

پذیرفته شدگان مرکز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی

پذیرفته شدگان مرکز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی توجه : شروع دوره یک ماه تابستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش دوره ها